Produktbilde
GNEJS

Arbeidsbord med kuleruller

L2400 B750 H720–900 mm, hvit/grå

Art. nr: 745702
  • Bordplate med kuleruller
  • Slitesterk bordplate og understell
  • Manuell høydejustering
Lengde (mm)
5 995,-
eks. MVA
Laster leveringstid...
7 års garanti

Produktspesifikasjon

  • Lengde2400 mm
  • Bredde750 mm
  • Tykkelse bordplate26 mm
  • Minimum høyde720 mm
  • Maks høyde900 mm
  • BordplateRektangulær med kuleruller
  • StativManuelt justerbart
  • Farge bordplateHvit
  • Materiale bordplateHPL
  • Farge stativMørkegrå
  • Fargekode stativNCS S7502-B
  • Materiale stativStål
  • Maksbelastning400 kg
  • Vekt59,5 kg
  • MonteringLeveres umontert

Produktinformasjon

Praktisk og stabil arbeidsbenk med innebygde kuleruller som forenkler godshåndtering og tåler tøffe arbeidsmiljøer.
Stabil og enkel arbeidsbenk med innebygde kuleruller i bordplaten for smidig og enkel godshåndtering og pakking. Kulerullene lar deg rotere godset, helt uten problemer. Arbeidet ditt blir dermed mer effektivt og produktivt.

Arbeidsbordet har en bordplate i laminat med god motstand mot riper og fukt. Platen er enkel å rengjøre. Understellet er laget av pulverlakkert stål, noe som gjør dette til en solid og slitesterk arbeidsbenk. Understellet kan justeres trinnløst i høyden mellom 720–900 mm for å tilpasse benken etter dine behov, slik at du får en komfortabel og ergonomisk arbeidsstilling.

Arbeidsbenken kan suppleres med topphylle, verktøytavle og skuffeseksjoner, slik at du kan bygge en komplett arbeidsstasjon. Du kan også supplere arbeidsbordet med skjæreaggregat, et praktisk verktøy for varehåndtering og pakking. Bestill også avdelere for å få en komplett, smart og oversiktlig oppbevaringsløsning.

Vi anbefaler å kjøpe med en arbeidsmatte for å redusere belastningen på føtter og knær, samt for å øke blodsirkulasjonen.
Last ned vedlikeholdsråd